В Україні ймовірні магнітні бурі

today 12.07.2021 query_builder 18:29 remove_red_eye 316 bookmarks Новини

Сьогодні та завтра будуть складними днями для людей зі слабкими судинами. У них може спостерігатися тахікардія, запаморочення, непритомність, проблеми зі сном. Магнітна буря в ці дні дорівнюватиме 4 балам, пише agronews.ua.

Медики попереджають, що магнітні бурі в липні будуть негативно впливати перш за все на людей похилого віку, людей з метеозалежністю, на гіпертоніків і гіпотоніків, людей з серцевою недостатністю та іншими хронічними захворюваннями. Таким людям рекомендується заздалегідь підготуватися до магнітних бур, заготовити ліки, більше відпочивати та добре висипатися.

Також їм рекомендується стежити за артеріальним тиском і загальним станом здоров’я. При дотриманні всіх перерахованих рекомендацій магнітні бурі в липні 2021 вам будуть не страшні.

Щоб зменшити шкідливий вплив магнітних бур на здоров’я людини, потрібно дотримуватися низки простих правил: уникайте стресів і надмірних навантажень, і не лише фізичних, але й емоційних; більше ходіть пішки, проводьте на свіжому повітрі хоча б 1 годину на день; замініть напої з кофеїном на чисту воду; напередодні магнітної бурі виключіть з раціону шкідливі продукти та алкоголь, натомість їжте більше фруктів та овочів.

Фото із сайту agronews.ua

92 запитів за 0,222