В Україні знову послаблюють карантин

today 04.06.2020 query_builder 06:44 remove_red_eye 312 bookmarks Новини

В Україні з 5 червня почнуть діяти нові послаблення карантинних обмежень. Відповідне рішення на своєму засіданні ухвалив Кабінет Міністрів 3 червня 2020 р. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у своєму Telegram, повідомляє УНІАН.

Це рішення передбачає, що з 5 червня дозволяється робота закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів. Особам старше 60 років вже можна не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції. Також дозволяється проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 1,5 м²; проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.

Шмигаль також нагадав про рішення про відновлення авіасполучення: внутрішнього з 5 червня та міжнародного - з 15-го. За кордон рейси відбуватимуться до тих країн, які відкрили аеропорти для України.

"Здійснення перевезень пасажирів легковими автомобілями дозволятиметься в кількості до 5 осіб включно з водієм (без урахування дітей віком до 14 років). У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль, регіональна комісія ТЕБ і НС зобов’язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень", - розповів очільник Кабміну.

Фото із мережі Інтернет

87 запитів за 0,181