Ваше здоров’я. Малопомітні симптоми серцевого нападу

today 13.02.2021 query_builder 12:06 remove_red_eye 94 bookmarks Новини

Основна причина серцевих нападів – ішемічна хвороба серця. Це недуга, при якій кровоносні судини, що постачають м’язи кров’ю, забиваються холестерином. Найчастіше на напад вказує сильний біль в грудях. Але в ряді випадків симптоми можуть бути прихованими, повідомляє U-NEWS.

Однак ознаки серцевого нападу схожі на просте нездужання. Через це людина досить часто не сприймає зміни в самопочутті всерйоз і не звертається за меддопомогою. Саме в цьому і криється небезпека прихованих симптомів, бо проста неуважність або незнання можуть привести до смерті.

Як пише Express, біль у грудях при серцевому нападі не завжди сильний. Іноді він відчувається як невеликий дискомфорт в області серця. Його ще порівнюють з відчуттям легкого тиску на грудну клітку, що супроводжується печією. Це почуття може зникнути, а потім знову з’явитися.

Можливий біль в руках, спині, шиї, щелепах і животі. Наслідки відчуваються по всьому тілу. Нерідко через недугу виникає задишка при незначних фізичних навантаженнях і повсякденних справах. Це свідчення того, що серце не в змозі перекачувати кров по тілу в належному обсязі.

Можлива блювота і пробудження в холодному поту. Це ще один прихований симптом серцевого нападу. Медики пояснюють, що цілком ймовірно, що названі ознаки ніяк не пов’язані зі здоров’ям серця. Однак краще переконатися в цьому напевно, звернувшись до фахівця, який зробить діагностику.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,269