Васильків з’єднають з Києвом швидкісною електричкою

today 16.11.2021 query_builder 13:53 remove_red_eye 421 bookmarks Новини

Вже у цьому році планується запуск приміських електропоїздів сполученням Васильків – Київ.

Про це повідомив експерт в галузі транспорту, заступник міністра фінансів України Олександр Кава, пише Big Kyiv.

«Укрзалізниця» завершила встановлення опор для контактної мережі на залізниці Васильків. Трохи більше ніж через місяць планується запуск приміських електропоїздів сполученням Київ – Васильків. Це буде перший новий маршрут приміського сполучення у Києві за останні десятиліття», – написав він у себе в Facebook.

Ця новина викликала жваве обговорення підписників експерта. Багато з них висловили сподівання, що електричка “ходитиме нормально”.

Нагадаємо, Васильків знаходиться за 25 кілометрів від столиці. У місті проживає приблизно 40 тисяч мешканців, багато з яких працює або навчається у столиці. Вони вимушені користуватися автотранспортом, зокрема, приміськими маршрутками. Електричкою можна скористатися, лише діставшись до станції Васильків-1, що розташована у селі Калинівка, або з Глевахи.

Цього року уряд вирішив профінансувати проєкт електрифікації залізниці до Василькова. У Мінфіні сподіваються, що електропоїзди розвантажать дорогу М-05 Київ-Одеса в години пік. Планується, що з Василькова до столиці електричка їхатиме 37 хвилин.

Фото - Big Kyiv

92 запитів за 0,169