Важливо. Державний кордон у межах Київщини посилюється

today 19.11.2021 query_builder 20:40 remove_red_eye 414 bookmarks Новини

Надважливому питанню безпеки сьогодні присвячувалася міжвідомча нарада під керівництвом очільника Київщини Василя Володіна, що відбулася в Іванкові. Участь у ній взяли представники та керівники профільних міністерств і відомств, силових і правоохоронних органів, а також структурних підрозділів облдержадміністрації. Повідомляє пресслужба КОДА.

На зустрічі обговорювалися додаткові заходи із забезпечення національних інтересів у сфері захисту державного кордону. На порядку денному два ключові питання – взаємодія прикордонників із нацгвардійцями та правоохоронцями під час здійснення контролю на ділянці українсько-білоруського кордону в межах Київщини, а також стан виконання рішення РНБО від 30 липня 2021 року щодо облаштування державного кордону.

За результатами наради Василь Володін прокоментував, що в зв’язку з міграційною кризою на польсько-білоруському кордоні потрібно бути по-максимуму готовими до будь-якого перебігу подій і можливих провокацій.

Наразі контроль за кордоном України в межах пристоличного регіону забезпечений на 100%. При цьому ситуація постійно моніториться, а профільні служби готові до оперативного посилення в разі необхідності.

«Хочу підкреслити, що у кожного представника влади у питанні захисту державного кордону своя зона відповідальності. Але для максимальної результативності всім нам потрібно діяти злагоджено. Тож дякую профільним службам Київщини за державницьку позицію. Будемо продовжувати координацію дій, щоб на 100% бути готовими протидіяти будь-яким можливим загрозам», – резюмував Василь Володін.

Фото - КОДА

92 запитів за 0,207