Важливо! Користуватись автобусами, маршрутками та електричками можуть жителі, які мають одну дозу вакцини

today 16.11.2021 query_builder 17:20 remove_red_eye 488 bookmarks Новини

Як повідомила сьогодні, 16 листопада, Київська обласна держадміністрація, користуватись автобусами, маршрутками та електричками, які курсують по території Київщини та до столиці, дозволяється і жителям, які ще не встигли пройти повний курс вакцинації, але вже мають одну дозу вакцини.

«Із минулої суботи на Київщині почали діяти посилені обмежувальні заходи в усіх видах громадського транспорту. Підкреслю, що люди, які зробили одне щеплення і мають жовтий COVID-сертифікат користуватись ним можуть також», – пояснила Олена Єфіменко.

Наголошуємо, з 13 листопада на Київщині вільно їздити автобусами, маршрутками та електричками можуть тільки ті пасажири, які мають при собі: один COVID-сертифікат; негативний результат ПЛР- чи експрес-тесту, отриманий не пізніше як за 72 години до дня поїздки; довідку про одужання, чинність якої буде підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема «Дії».

Діяти обмеження будуть до того моменту, поки обласна комісія з питань ТЕБ і НС не винесе окремого рішення про їх скасування.

92 запитів за 0,200