Вчора, 28.05.2021 р. Укравтодор підписав меморандум щодо проєкту Київської обхідної дороги з однією з найбільших будівельних компаній США. Де та у якій послідовності буде прокладатися траса

today 29.05.2021 query_builder 19:39 remove_red_eye 978 bookmarks Новини

Як інформує сайт державного агентства автомобільних доріг України, Укравтодор та компанія Bechtel Overseas Corporation підписали меморандум щодо співпраці в рамках реалізації Проєкту будівництва обхідної дороги навколо Києва (КОД).

Київська обхідна дорога – це мегапроєкт Укравтодору, що передбачає спорудження напівкільця загальною протяжністю близько 150 км. Він допоможе вивести транзитні потоки руху транспортних засобів за межі Києва та з’єднає ключові автомобільні дороги М-07 Київ – Ковель, М-06 Київ – Чоп, М-05 Київ – Одеса та Н-01 Київ – Знам’янка. Далі об’єднає автомобільні дороги Н-08 Бориспіль – Маріуполь та М-03 Київ – Харків та обхід м. Бровари.

Вчора, 28 травня 2021 року, між Державним агентством автомобільних доріг України та компанією Bechtel Overseas Corporation підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці у напрямку реалізації цього проєкту.

З кінця минулого року Укравтодор розпочав розроблення проєктної документації, включаючи землевідведення, для ділянок проходження КОД:

Перша ділянка – від М-07 Київ – Ковель (Клавдієво-Тарасове) до Київ – Чоп (Бузова) протяжністю 18,1 км;

друга ділянка – від М-06 Київ – Чоп до М-05 Київ – Одеса протяжністю 35,2 км;

Третя ділянка – від М-05 Київ – Одеса до Н-01 Київ – Знам’янка протяжністю 22,9 км;

Четверта ділянка – будівництво мостового переходу через р. Дніпро з підходами до Н-01 Київ – Знам’янка та Гора – Рогозів протяжністю 25,7 км;

П’ята ділянка – від Гора – Рогозів до М-03 Київ – Харків протяжністю 9,7 км.

Наразі три ділянки вже проєктуються, ще по одній ділянці тривають тендерні процедури.

Фото - сайт державного агентства автомобільних доріг України

Схема - сайт village.com.ua

92 запитів за 0,235