Велопрокат BikeNow працюватиме на Київщині

today 06.02.2021 query_builder 12:39 remove_red_eye 429 bookmarks Новини

До початку весняно-літнього сезону залишається все менше й менше днів, тому настав час подумати на чому будемо пересуватися теплими погожими днями. Адже є прекрасна альтернатива маршруткам і громадському транспорту. Наприклад, велосипед або електросамокат. Українська система велопрокату BikeNow, в якій вже зареєстровано 160 тисяч велосипедистів, у цьому сезоні вирішила вийти за межі столиці й охопити своїм сервісом пристоличні населені пункти.

Тепер орендувати велосипеди BikeNow можна в Ірпені, Вишгороді, Вишневому, Коцюбинському, Софіївській Борщагівці. Також паркувальна зона розшириться й в столиці: в центрі міста та на околицях, йдеться на сторінці Bikenow.com.ua у Facebook.

А ще повідомляється про плани запровадити сервіс прокату електричних самокатів.

Фото із мережі Інтернет

Довідково

Як узяти велосипед Bikenow напрокат?

Крок 1. Завантажте додаток Bikenow у Play Market чи App Store.

Крок 2. Зареєструйтеся за номером мобільного телефону та прив’яжіть банківську картку. Нею можна оплатити разову поїздку чи абонемент.

Крок 3. Поповніть особовий рахунок Bikenow. Мінімальна обов’язкова сума — 200 грн. Кошти зарахують як депозит. Потім ними можна платити за поїздки.

Крок 4. Оберіть найближчий велосипед та відскануйте його QR-код у додатку. Замок відімкнеться автоматично. З цієї секунди починається відлік часу.

Крок 5. Щоб завершити поїздку, припаркуйте велосипед у будь-якому місці сервісної зони або на велопарковці. Потягніть важіль на замку донизу (над заднім колесом під сидінням). Якщо загориться блакитний діод та пролунає подвійний звуковий сигнал, ви все зробили правильно. Обов’язково позначте завершення поїздки в додатку. Після цього кошти автоматично спишуться з платіжної картки чи особового рахунку.

Завершити поїздку можна тільки в сервісних зонах. Вони позначені в додатку чорним кольором. У червоних зонах паркування заборонене.

Якщо вам треба, наприклад, зайти в магазин, є режим паузи. Він доступний у будь-якій зоні. Для переведення велосипеда в режим «Пауза» треба натиснути відповідну кнопку в додатку та замкнути замок. Оренда триватиме, а кошти «набігатимуть» згідно з обраним тарифом.

92 запитів за 0,259