Велопрокат BikeNow працюватиме на Київщині

today 06.02.2021 query_builder 12:39 remove_red_eye 505 bookmarks Новини

До початку весняно-літнього сезону залишається все менше й менше днів, тому настав час подумати на чому будемо пересуватися теплими погожими днями. Адже є прекрасна альтернатива маршруткам і громадському транспорту. Наприклад, велосипед або електросамокат. Українська система велопрокату BikeNow, в якій вже зареєстровано 160 тисяч велосипедистів, у цьому сезоні вирішила вийти за межі столиці й охопити своїм сервісом пристоличні населені пункти.

Тепер орендувати велосипеди BikeNow можна в Ірпені, Вишгороді, Вишневому, Коцюбинському, Софіївській Борщагівці. Також паркувальна зона розшириться й в столиці: в центрі міста та на околицях, йдеться на сторінці Bikenow.com.ua у Facebook.

А ще повідомляється про плани запровадити сервіс прокату електричних самокатів.

Фото із мережі Інтернет

Довідково

Як узяти велосипед Bikenow напрокат?

Крок 1. Завантажте додаток Bikenow у Play Market чи App Store.

Крок 2. Зареєструйтеся за номером мобільного телефону та прив’яжіть банківську картку. Нею можна оплатити разову поїздку чи абонемент.

Крок 3. Поповніть особовий рахунок Bikenow. Мінімальна обов’язкова сума — 200 грн. Кошти зарахують як депозит. Потім ними можна платити за поїздки.

Крок 4. Оберіть найближчий велосипед та відскануйте його QR-код у додатку. Замок відімкнеться автоматично. З цієї секунди починається відлік часу.

Крок 5. Щоб завершити поїздку, припаркуйте велосипед у будь-якому місці сервісної зони або на велопарковці. Потягніть важіль на замку донизу (над заднім колесом під сидінням). Якщо загориться блакитний діод та пролунає подвійний звуковий сигнал, ви все зробили правильно. Обов’язково позначте завершення поїздки в додатку. Після цього кошти автоматично спишуться з платіжної картки чи особового рахунку.

Завершити поїздку можна тільки в сервісних зонах. Вони позначені в додатку чорним кольором. У червоних зонах паркування заборонене.

Якщо вам треба, наприклад, зайти в магазин, є режим паузи. Він доступний у будь-якій зоні. Для переведення велосипеда в режим «Пауза» треба натиснути відповідну кнопку в додатку та замкнути замок. Оренда триватиме, а кошти «набігатимуть» згідно з обраним тарифом.

Подивіться інші записи

Графік прийому громадян спеціалістами відділу земельних відносин у селах Феодосіївської територіальної громади

today 17.11.2021 remove_red_eye 140

В Ірпені врятували жінку із підвалу

today 13.11.2021 remove_red_eye 257

Побили, пограбували, розділи: у Стоянці компанія напідпитку познущалася з приїжджого жителя Ірпеня

today 06.11.2021 remove_red_eye 730

Перевозив дитину, перебуваючи у стані сп’яніння

today 24.11.2021 remove_red_eye 394

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Бобриці, Боярці, Бучі, Вишневому, Віті-Поштовій, Гатному, Горенці, Дмитрівці, Забір’ї, Кременищах, Круглику, Крюківщині, Музичах, Новому, Новосілках, Обухові, Петропавлівській та Софіївській Борщагівках, Святопетрівському, Стоянці, Тарасівці, Фастові, Ходосівці, Хотові, Чабанах (04.11)

today 04.11.2021 remove_red_eye 550

Заблукав в Чорнобильській зоні та вирішив здатись поліції

today 02.12.2021 remove_red_eye 238

92 запитів за 0,231