ВЕСІЛЬНИЙ БУМ у розпал війни – час швидких рішень. Кількість шлюбів збільшилася вдев’ятеро

today 27.07.2022 query_builder 08:31 remove_red_eye 216 bookmarks Новини

За 5 місяців війни (у період з 24.02 по 23.07) відділи ДРАЦС столиці зареєстрували 9120 шлюбів, повідомляє Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.

Для порівняння, в минулому році за цей же період у Києві одружилося всього 1110 пар. Психологи пояснюють таку рішучість закоханих бажанням справитись зі стресом, що принесла війна. Адже всі ми зрозуміли, що реальним є лише сьогодні, бо, що буде завтра - невідомо, а безтурботного вчора вже немає.

Тому все більше пар не відтягують весілля, а приймають швидкі рішення. Також спонукає закоханих одружуватись спрощення офіційної процедури реєстрації шлюбів під час війни. Адже зареєструвати шлюб можна у будь-якому ДРАЦСі країни без місячного очікування.

А військовослужбовці, поліцейські, працівники закладів охорони здоров’я та інші визначені категорії можуть зареєструвати шлюб онлайн, без особистої присутності. Факт реєстрації шлюбу також може засвідчуватися актом про укладання шлюбу, який складений безпосередньо командиром/керівником на місці служби/роботи, керівником закладу охорони здоров’я. Вітаємо новостворені родини та бажаємо якнайшвидшого миру, родинного затишку та щасливої долі.

Фото - Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції

92 запитів за 0,182