Вибори мера Борисполя. Перезавантаження по-бориспільськи

today 18.01.2021 query_builder 20:16 remove_red_eye 150 bookmarks Новини

Фіаско «єдиного» кандидата. Володимир Борисенко від «ЄС» – новий голова Бориспільської громади.

Вибір містян визначив долю цієї досить напруженої боротьби за булаву голови Бориспільської громади. На виборах очільника Бориспільської ТГ, що відбулися 17 січня 2021 року, перемогу з перевагою у майже 1500 голосів здобуває кандидат від «Європейської солідарності» Володимир Борисенко (за нього попередньо проголосували майже 5500 виборців). Його найближчий конкурент – так званий єдиний кандидат – за сумісництвом діючий секретар міськради Владислав Байчас.

За декілька тижнів до виборів про підтримку його кандидатури заявили одразу чотири політсили: «Слуги народу», «Батьківщина», «ОПЗЖ» та «Наш край». Однак за попередніми результатами перегонів він посідає лише почесне друге місце (його кандидатуру підтримали майже 4000 виборців). Впритул за рейтингом електоральної підтримки до нього наблизився інший кандидат, представник партії «УДАР» Володимир Кондратенко, за якого попередньо проголосувало трохи більше 3900 виборців. А ось відома нардепка Анна Скороход, яка також взяла участь у мерських перегонах, «фінішувала» лише шостою з майже 1300 голосами виборців на свою підтримку.

Утім, такий фінал виборів обіцяє бурхливий старт політичного життя в Бориспільській міськраді. Вочевидь, новобраному меру таки доведеться шукати діалог із колишніми опонентами. Адже два головні конкуренти перегонів тепер мають уживатися під одним дахом та ще й на керівних посадах. Для необізнаних – Владислав Байчас наразі представляє у міськраді «Слуг народу» та обіймає посаду секретаря.

Журнал Київщини "Корисний формат. Нове передмістя"

Фото - https://www.borispol.org.ua/

92 запитів за 0,257