Від ВКАД (Велика кільцева автомобільна) до КОД (Київська обхідна)

today 13.08.2020 query_builder 08:28 remove_red_eye 455 bookmarks Новини

Голова Київської обласної держадміністрації Василь Володін 12 серпня взяв участь в презентації проєкту Київської обхідної дороги.

Розпочинається його реалізація в цьому році. Цей проєкт є важливим як для столиці, так і для Київської області та всієї держави, інформує пресслужба КОДА.

«Великий обсяг вантажів, що перевозиться автошляхами області часто становить проблему як для Києва, так і для прилеглих населених пунктів області, де місцеві дороги також не витримують підвищеного навантаження. Завдяки КОД буде спрощено транспортні маршрути між населеними пунктами області, розвантажено від транзитного транспорту дороги регіону та столиці. А ще зменшиться обсяг шкідливих викидів в атмосферу», - зазначив голова ОДА Василь Володін.

Він також наголосив на важливості спорудження нової дороги для залучення в область іноземних та вітчизняних інвесторів й торкнувся теми агломерації Києва та області: «Щодня сотні тисяч мешканців регіону їдуть на роботу, чи у справах до столиці. Будується нове житло, розвивається інфраструктура...».

На презентації було повідомлено про проведення тендеру на проєктні роботи першої ділянки КОД протяжністю 35,2 км, яка з‘єднає дороги М-06 Київ – Чоп та М-05 Київ – Одеса (Глеваха - Бузова).

В Укравтодорі вважають, що вартість будівництва цієї ділянки складе 12 млрд грн, а загальна вартість КОД – 85 млрд грн. Повністю завершити роботи з будівництва дороги планується за 5-6 років за умов стабільного фінансування.

Але виникає два питання – чому забули про проєкт будівництва ВКАД (Велика кільцева автомобільна дорога), який презентували кілька років тому, і чому дорога обхідна, а не об’їзна, невже вона буде пішохідна?

92 запитів за 0,269