Очільник Київської ОДА представив голову Бучанської РДА

today 30.03.2021 query_builder 13:24 remove_red_eye 239 bookmarks Новини

Сьогодні зранку відбулося представлення на посаді голови Бучанської РДА Миколи Ляшенка, призначеного Президентом України Володимиром Зеленським. Це перше призначення на Київщині після проведення нового районування, інформує пресслужба КОДА.

У нараді взяли участь народні депутати Олег Дунда, Ольга Василевська-Смаглюк, голова райради Андрій Нагребельний, голова ОДА Василь Володін, його заступники, депутати обласної та районної ради, представники правоохоронних органів, керівники ОТГ району.

Василь Володін, зазначив, що раніше Микола Миколайович займав пост очільника Києво-Святошинської РДА. «Переконаний, що набутий досвід роботи допоможе йому ефективно виконувати поставлені завдання та докладати всіх зусиль для розвитку Бучанського району. А це велика відповідальність, адже на його території проживає більше 350 тисяч людей.

Звичайно, є певні виклики, з якими йому доведеться зіштовхнутися.

Функції нових глав новостворених районів відрізняються від того, що було раніше. Найголовніше завдання, яке виконуватиме РДА тепер, - це координація діяльності територіальних органів. І це набагато важче, ніж пряме управління», - розповів очільник ОДА.

Також Володін зазначив, що на нові райдержадміністрації держава покладає максимум функцій, що реалізуються на території. А голова РДА повинен максимально швидко забезпечити ефективну роботу органу виконавчої влади. При цьому він повинен вдало поєднувати високу фаховість із політичною нейтральністю і неупередженістю. Це дуже важливо.

Ще один виклик - протидія епідемії коронавірусу. Ситуація в Бучанському районі складна та потребує значної уваги, тож новому голові РДА доведеться вникати в роботу швидко та без зайвих зволікань.

Фото із сайту КОДА

92 запитів за 0,271