Відчуй себе королевою

today 18.04.2017 query_builder 06:26 remove_red_eye 701 bookmarks Довідник, Ательє, Довідник, Салони краси, Шопінг

Жіноча сукня - це стан душі. Вона виражає настрій, підкреслює обставини, зрештою, створює інший,  довершеніший світ…

Вдало підібране вбрання додає представниці прекрасної статі впевненості, робить неперевершеною,  досконалою.

Вечірні та коктейльні, довгі та міні, різних кольорів і на будь-який смак… Розкішні сукні на прокат пропонує ательє-салон "Бархат".

- Відчути себе принцесою або королевою - доступна розкіш, - запевняє власниця ательє, дизайнер Марія Лозан. - Сукня на прокат за  300 грн. - досить прийнятний варіант для за-   ощадливих модниць. Ми надаємо перевагу виключно яскравим та вишуканим моделям відомих брендів.

І ніде правду діти, у відвідувачів ательє-салону очі розбігаються. Тут можна підібрати сукню на будь-   який силует.  Справжнє ельдорадо для майбутніх випускниць або весільних дружок.

Та найбільш улюблені сукні Марії Лозан, звісно, авторські. У доробку майстрині моделей  не на одну колекцію вистачить. Однак, попри особливу любов до жіночої сукні, восени дизайнер мріє порадувати модниць стильними моделями верхнього одягу, а поки Марія із задоволенням демонструє дитячі речі ручної роботи. Яскраві костюмчики для дівчаток до 6 років, безперечно, вподобають маленькі красуні. Адже кожна модель створюється індивідуально Марією, із особливою любов'ю.

nbsp;

Коко Шанель казала:

"Якщо сукня бездоганна,

запам'ятають жінку".

Ательє-салон "Бархат"

ЖК "Білий шоколад",

с. Білогородка, вул. Михайла Величка, 3.

83 запитів за 0,238