Відкрито притулок для жертв сімейного насильства

today 02.07.2021 query_builder 14:23 remove_red_eye 251 bookmarks Новини

Благочинна організація Римо-Католицької церкви Місія «Карітас-Спес» днями відкрила притулок для одиноких матерів та жертв домашнього насильства «Дім святого Йосипа».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє місія на своїй сторінці у Фейсбуці.

Зауважимо, що цей дім стане третім притулком, яким опікується Релігійна місія «Карітас-Спес» Римсько-Католицької церкви в Україні.

«Карітас-Спес» повідомляє, що дім має назву свого покровителя – св. Йосипа, ще два такі будинки працюють під Харковом в рамках проєкту «Надія». Його мета — протидія дитячій безпритульності, сімейному насильству, сирітству та абортам.

«Потреба відкриття такого дому для матерів і дітей під Києвом виникла від запиту. Тих будинків, які діють під Харковом, на сьогодні вже було не достатньо, хоча вони разом з партнерським домом зараз надають прихисток для 19 мам з дітьми. Але запит на сьогодні перевищував можливості. Для цього ми шукали партнерства, щоб мати змогу прийняти жінок, які рятуються від насильства та життєвих криз», - зазначив президент місії «Карітас-Спес Україна» отець Петро Жарковський.

У Домі святого Йосипа жінки зможуть як підготуватися до материнства, так і вести власне господарство.

Специфіка відкритих в рамках проєкту будинків полягає в тому, що перший дім — інкубаційний. У ньому впродовж року проживають жінки, які тільки-но прийшли, рятуючись від сімейного насильства та життєвих криз. Під наставництвом сестер-черниць ці жінки народжують дітей і готуються до материнства, вчаться доглядати за немовлятами. Тут же вони живуть упродовж перших місяців після пологів. Потім жінки з дітьми переселяються в другий дім, де ще рік вчаться вести власне господарство. Для дітей діє дитячий садочок, в якому працюють професійні вихователі. У попередніх двох будинках протягом дев’яти років перебувало 100 дітей та 80 матерів.

Фото - «Дім святого Йосипа»

92 запитів за 0,259