Відомій блогерці повідомлено про підозру

today 03.12.2020 query_builder 19:16 remove_red_eye 622 bookmarks Новини

Протягом двох місяців блогерка переслідувала слідчу Києво-Святошинського відділу поліції та користуючись своєю публічністю у соціальних мережах намагалась «змусити» працівника поліції, аби та ухвалила позитивне рішення у кримінальному провадженні відносно її чоловіка.

Про це повідомляє поліція Київської області.

Під час досудового розслідування слідча зібрала достатньо доказів та за процесуальним керівництвом прокуратури повідомила про підозру 32-річному мешканцю району за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України - хуліганство.

Коли про це дізналась дружина підозрюваного, вирішила будь-яким чином перешкодити службовій діяльності працівника поліції – навіть, погрожувала «магічними здібностями», аби добитися ухвалення незаконного рішення.

Потім почала психологічно тиснути та надсилати на особистий номер мобільного телефону текстові та голосові повідомлення із погрозами життю і здоров’ю слідчої, використовувала нецензурну лексику, ображаючи честь та гідність поліцейської та членів її сім`ї.

Зараз за процесуальним керівництво місцевої прокуратури 31-річній жінці повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 343 Кримінального кодексу України - втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, судового експерта, працівника державної виконавчої служби, приватного виконавця.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до трьох місяців.

87 запитів за 0,218