Відомий шеф-кухар та український телеведучий допомагає літній жінці з Київщини відбудувати оселю, пошкоджену через російську агресію

today 24.07.2022 query_builder 09:39 remove_red_eye 2115 bookmarks Новини

Колумбійський шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво повідомив про свої нещодавні відвідини 83-річної бабусі Віри на Київщині, пише tsn.ua.

Як розповів відомий телеведучий, будинок літньої жінки постраждав через обстріли росіян. Окупанти зруйнували його половину. Популярний кухар не просто відвідав бабусю Віру, поспілкувався з жінкою та разом із нею навіть спік пиріжки у її печі, яка, на щастя, вціліла:

"Історія про Віру. Жіночку 83 років з Київської області, частину будинку якої розбомбили орки. Вціліли тільки дім і піч. Саме в цій печі ми спекли найсмачніші пиріжки, що я коли-небудь їв", - розповів Хіменес-Браво. Своїми смаколиками бабуся та кухар-телеведучий пригостили всіх охочих. І, як зізнався Хіменес-Браво, він разом зі своєю командою дещо полагодив будинок бабусі: "В подяку за її історію і пиріжки ми зробили фундамент для відбудови літньої кухні та гаражу. Скоро історію цієї доброї жіночки почує весь світ...", - так підписав відео з бабусею Ектор.

ВІДЕО З БАБУСЕЮ

Фото - скрін с відео, відео із сайту ТСН та instagram Ектор Хіменес-Браво hectorjimenezbravo

92 запитів за 0,172