Відсьогодні діє жорсткий карантин

today 08.01.2021 query_builder 11:20 remove_red_eye 165 bookmarks Новини

З 8 до 24 січня включно в Україні діятимуть посилені карантинні обмеження. Постанову "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19" було ухвалено на засіданні Кабміну 9 грудня. Також на сайті уряду оприлюднено постанову від 5 січня, згідно з якою під час посиленого карантину дозволено продаж преси та побутової хімії, нагадує «Українська правда».

Відповідно до документа, з 8 до 24 січня забороняється робота кафе, ресторанів, барів (крім доставки та замовлень на винос), приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім торгівлі виключно товарами, що належать до продуктів харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, побутової хімії, засобів зв’язку, друкованих засобів масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, на торгівельних площах, не менше як 60 відсотків яких призначено для торгівлі такими товарами.

Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише із здійсненням адресної доставки замовлень.

Також забороняється робота кінотеатрів, фітнес-клубів, спортивних залів, басейнів, театрів, проведення будь-яких розважальних, спортивних або культурних масових заходів, не працюватимуть заклади освіти (крім дитячих садочків), заборонена торгівля непродовольчими товарами.

Дозволяється торгівля пальним.

А ще у зазначений період можна надавати фінансові послуги, дозволена діяльність фінансових установ і діяльність з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльність операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльність з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, перукарень та салонів краси за попереднім записом.

Продовжить працювати громадський транспорт.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,231