Відсьогодні на Київщині вакцинуватись можуть всі бажаючі

today 21.07.2021 query_builder 19:10 remove_red_eye 490 bookmarks Новини

Відсьогодні, 21 липня, на Київщині стартував п’ятий етап вакцинації від COVID-19, в рамках якого почали працювати 11 центрів масової вакцинації у восьми містах області: Броварах, Білій Церкві, Борисполі, Обухові, Богуславі, Славутичі, Українці та Яготині. Про це під час брифінгу повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін, інформує пресслужба КОДА.

«Кожен мешканець Київщини, не зважаючи на належність до групи професійного або медичного ризику, може захистити себе від хвороби та прищепитися, обравши найближчий центр масової вакцинації або пункт щеплення», – зазначив Василь Володін.

Окрім 11 центрів масової вакцинації, які працюють щоденно, в області розгорнуто 137 пунктів щеплення. Вже 21 липня з них працюють 105. Вони приймають пацієнтів за графіком медзакладів, в яких розташовані. Записатись на щеплення в них можна за номером телефону реєстратури.

Володін додав, що повний перелік центрів вакцинації з адресами та телефонами є на сайті vaccination.covid19.gov.ua та на сайті ОДА.

Зараз продовжується робота над збільшенням кількості центрів в містах регіону. також в області працюють мобільні бригади, які вакцинують організовані колективи людей від 50-ти осіб, професійні групи та маломобільних громадян.

«Усього з початку кампанії з вакцинації в Київській області проведено понад 275 тисяч щеплень. Першою дозою вакциновано близько 176 тисяч мешканців, ще майже сто тисяч отримали другу дозу, тобто завершили вакцинацію», – повідомив голова ОДА.

А ще Київська ОДА разом з органами місцевої влади працює над організацією маршрутів для підвезення жителів віддалених населених пунктів до центрів вакцинації. Перші такі маршрути запрацювали вже сьогодні. Для цього використовуються шкільні автобуси.

«Звертаюся до всіх мешканців Київщини! Якщо ви ще не вакцинувались, оберіть найближчий пункт щеплень чи центр масової вакцинації та захистіть себе. Допоможіть людям, про яких ви піклуєтеся, записатись на щеплення. Час об’єднати зусилля, щоб захистити всіх від COVID-19», – наголосив очільник області.

Нині вакцинація в області відбувається такими вакцинами: AstraZeneca, CoronaVac від Sinovac, Comirnaty від Pfizer та Moderna. Всі вони ефективно запобігають тяжкому перебігу хвороби й рятують життя.

Записатись на щеплення до центру масової вакцинації можна онлайн через медичну інформаційну систему (МІС) або за телефоном центру. Детально на vaccination.covid19.gov.ua або за номером 0 800 60 20 19.

Організовані колективи (від 50-ти осіб) також можуть записатись на щеплення за номером контакт-центру 0 800 60 20 19. Після опрацювання заявки їм повідомлять, коли приїде мобільна бригада.

Люди, які не мають можливості самостійно пересуватися, можуть залишити заявку на виїзд мобільної бригади з вакцинації додому за телефоном контакт-центру 0 800 60 20 19 або зателефонувати до свого сімейного лікаря.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,225