Відсьогодні тимчасово закривається рух смугою траси Київ – Чоп поблизу Стоянки

today 08.06.2021 query_builder 07:57 remove_red_eye 156 bookmarks Новини

На дорозі М-06 Київ – Чоп поблизу Стоянки, де будується транспортна розв'язка, чотири дні, з 8 червня до 17 години 11 червня, буде частково закрита смуга для руху автотранспорту у напрямку Києва, інформує Укравтодор.

Де і на який період перекриваємо рух?

Повідомляється, що рух буде здійснюватись однією смугою в обох напрямках по правій частині дороги (у напрямку м. Чоп).

Радимо водіям та перевізникам врахувати цю інформацію. Укравтодор перепрошує за тимчасові незручності.

Зараз на естакаді №2 встановлюють тимчасові стійки і формоутворювачі. Після цього будуть змонтовані тимчасові металеві опори на важкому бетонному фундаменті зі сторони розділової смуги та краю узбіччя.

Наступним етапом стане встановлення двотаврових балок, на які будуть зібрані формоутворюючі.

Ці види робіт потребують використання важкої будівельної техніки, зокрема крану.

Нагадаємо, на підходах до Києва, на дорогах Київ – Одеса та Київ – Чоп будується три розв'язки, що забезпечить безпечний розподіл транспортних потоків, розвантаження транспортних вузлів на міжнародних трасах та покращення безпеку руху в місцях концентрації транспорту поблизу столиці.

Для будівництва розв'язок на під’їздах до Києва визначено три таких місця: M-05 Київ – Одеса км 15+390 (Чабани) та км 21+847 (Віта Поштова); M-06 Київ – Чоп км 21+767 (Стоянка).

Будуються розв'язки в рамках реалізації проєкту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва» за рахунок позик Європейського інвестиційного банку (ЄІБ)/Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

92 запитів за 0,218