Викрито колекторську фірму, яка погрожувала вчителям Броварщини (є відео)

today 02.11.2021 query_builder 17:28 remove_red_eye 1389 bookmarks Новини

До поліції звернувся педагогічний колектив однієї із шкіл Броварщини щодо тривалих погроз з боку колекторів, які вимагали погашення боргу, що вже давно був сплачений. Вчителі повідомили, що зловмисники залякували весь колектив школи вдаючись до погроз, у тому числі розміщуючи порнографічні фото у соцмережах, а також здійснювали тиск на директора школи, вимагаючи звільнення вчительки. Лиходії надсилали зображення свічок з однією трояндою на чорному фоні, чим доводили потерпілих до межі самогубства, інформує поліція Київської області.

Правоохоронці провели низку оперативно-розшукових заходів та викрили колекторський call-центр. Виявилося, що вимагачі знаходились у місті Дніпро, звідки і надсилали погрози колективу школи. За місцем розташування контори, де працювали понад 30 осіб, поліцейські провели обшуки та вилучили понад 40 одиниць комп’ютерної техніки.

За цим фактом відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 301 (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) та ч. 2 ст. 355 (примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань) Кримінального кодексу України. Лиходіям загрожує до п’яти років ув’язнення.

Фото та відео - поліція Київської області

">

92 запитів за 0,201