Викрито злочинне угруповання з Інтернет-торгівлі фальсифікованими продуктами харчування

today 16.11.2021 query_builder 15:02 remove_red_eye 352 bookmarks Новини

Зловмисники у підпільних цехах виготовляли оливкову олію, вино, хамон, фісташки, цукерки, чай та каву. Далі маркували товар етикетками відомих брендів та збували під виглядом оригінальної продукції, інформує пресслужба Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Правоохоронці викрили 18 осіб у незаконному виготовленні фальсифікованих продуктів харчування.

Виробничі цехи та складські приміщення правопорушники розмістили у Києві, Львові, Хмельницькому та Київській області. У цих приміщеннях фігуранти виготовляли та зберігали оливкову олію, вино, хамон, фісташки, цукерки, чай, каву та інші продукти харчування. Продукцію фасували в упаковки з назвами та логотипами відомих світових виробників.

Далі під виглядом оригінального товару продавали в Інтернет-магазинах, на сайтах оголошень та на великих гуртових ринках по всій Україні. А ще встановлені факти збуту фальсифікату до сусідніх країн. Зараз правоохоронці встановлюють збитки, завдані правовласникам.

Правоохоронці провели 44 обшуки у виробничих цехах, складських приміщеннях, офісах, автівках та за місцями мешкання фігурантів. За результатами вилучили виробниче обладнання для виготовлення оливкової олії, фісташок та вина, тару для розливу продукції, близько 60 тонн сировини та 160 тонн фальсифікованої готової продукції. Також вилучено поліграфію з логотипами брендів, прилади для пакування чаю та кави, мобільні телефони, комп'ютерну техніку, принтери, «чорнові» записи, транспортні засоби та 4,5 млн грн. На вилучене майно фігурантів судом накладено арешт.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 229 (незаконне використання знаку для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

">

92 запитів за 0,215