(Вишнева ОТГ) Процес пішов

today 19.11.2019 query_builder 09:31 remove_red_eye 485 bookmarks Новини

Про можливе створення ще однієї ОТГ у Києво-Святошинському районі, якої нема у Перспективному плані формування територій громад Київської області, стало відомо із офіційного сайту Київської облдержадміністрації.

Мають намір об’єднатися Вишнева міська та Крюківщинська сільська ради у Вишневу об’єднану територіальну громаду з центром у Вишневому.

Заступник голови Київської ОДА Д. Назаренко підписав висновок, а голова Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов 14 листопада розпорядження №641 «Про затвердження висновку Київської облдержадміністрації щодо відповідності Конституції та законам України проєктів рішень «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

У висновку та рішенні сказано, що за результатами розгляду встановлено, що проєкти рішень Вишневої міської ради і Крюківщинської сільської ради підготовлено з дотриманням порядку добровільного об’єднання територіальних громад, документи пройшли обов’язкове громадське обговорення.

Тож черговий крок до створення ОТГ зроблено. Тепер радам на чергових сесіях слід затвердити проєкти рішень і подати клопотання про проведення чергових виборів до Вишневої ОТГ.

92 запитів за 0,272