Вишнівчанин сплатив аліменти лише після вилучення автомобіля

today 27.10.2021 query_builder 07:55 remove_red_eye 136 bookmarks Новини

Виконавче провадження про стягнення аліментів на користь двох дітей у розмірі 9 тис грн щомісяця, починаючи з березня 2020 року, перебувало на виконанні у Вишневому відділі державної виконавчої служби, інформує Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.

Чоловік добровільно не сплачував кошти, тому державним виконавцем було накладено на нього передбачені законом обмеження.

Після того, як транспортний засіб боржника було затримано та поставлено на штрафмайданчик, чоловік сплатив борг у сумі 114413 грн, 22883 грн штрафу, 11441 грн виконавчого збору.

Зазначимо, загалом органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції з початку 2021 року стягнули 5,5 млрд грн аліментних платежів. З них 1,1 млрд грн стягнуто державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених законом обмежень: позбавлення права виїзду за межі України; позбавлення права керування транспортними засобами; позбавлення права користування вогнепальною зброєю та права полювання; накладення арешту на майно; притягнення боржника до відбування суспільно корисних робіт.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,258