Витрати на продукти за час пандемії значно скоротилися

today 29.03.2021 query_builder 15:56 remove_red_eye 162 bookmarks Новини

Коронавірусна хвороба принесла із собою карантин та подальшу економічну кризу. Багато громадян змушені економити. За результатами березневого опитування R

B Group, мешканці України дійсно скорочують багато статей витрат. Про це повідомляє Comments.ua, пише agronews.ua.

Приблизно однакова економія торкнулася відпусткових реалій українців і витрат на гардероб. 51% співвітчизників почали планувати малобюджетний власний відпочинок, а рівно половина — скоротили витрати на взуття і одяг.

На продукти почали витрачати менше 44% українців. А ще в коронавірусну пандемію дехто примудряється скоротити витрати на лікування. Саме таку інформацію повідомили про свій бюджет 30% опитаних. 26% українців стали рідше робити великі покупки. Ще 23% кілька разів думають, перш ніж купувати будь-які предмети розкоші, до яких, судячи з усього, відносяться, в першу чергу, ювелірні прикраси.

Найменше економія торкнулася сфери освіти. Кількість українців, яким вдалося скоротити цю статтю витрат, становить лише 7%. Економічна криза, викликана пандемією, не торкнулася лише 5% учасників соціологічного опитування. Саме така кількість співвітчизників розповіли, що не вдаються до економії взагалі.

Фото - agronews.ua

92 запитів за 0,242