Визначились півфіналісти Меморіалу Чанових

today 01.06.2020 query_builder 07:39 remove_red_eye 239 bookmarks Новини

У неділю, 31 травня, відбулися поєдинки ¼ фіналу меморіалу Чанових. Дуже приємно, що команди нашого району добротний футбол і порадували великою кількістю забитих м’ячів. Насамперед, хочеться відзначити бузівський футбольний клуб «Нива», який на вишнівському стадіоні «Центральний» не залишив шансів FSC «Vishnya» (Вишневе) – 3:0. В рівній напруженій боротьбі проходив матч у Шпитьках між ФК «Ліневич Груп» (Ірпінь) та крюківщинським SC «Progress». В основний час нічия 2:2, а далі фортуна посміхнулася крюківщинським футболістам - перемога 4:2.

Два матчі відбулися на «Козак-Арені» у Петропавлівській Борщагівці. Спраглі за футболом футболісти SC «Гатне» розтрощили копилівський ФК «Альтіс» - 9:0, а ось СФК «Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка) не без проблем вирвав перемогу у дмитрівського ФК «Олімп» - 3:2.

Тож у півфінальних матчах 6 червня зустрінуться SC «Progress» (Крюківщина) - СФК «Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка) та SC «Гатне» - ФК «Нива» (Бузова).

І хоча фаворитами цих матчів є футболісти з Гатного та Михайлівки-Рубежівки, на цій стадії турніру слабких клубів вже немає і сюрпризів можна очікувати у будь-якій грі.

87 запитів за 0,173