Визначте найкращі туристичні об’єкти України

today 14.12.2021 query_builder 14:28 remove_red_eye 318 bookmarks Вікенд, Новини

Київщина представлена на головній туристичній премії України «Ukraine Tourism Awards 2021» одразу в шести різних номінаціях. Голосування за учасників уже розпочалось і триватиме до 15 грудня включно.

Про це сьогодні, 13 грудня, зазначив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін, інформує пресслужба КОДА.

«Київщина має чим пишатись, тож активно розвиває внутрішній туризм. Над цим у нас працює профільне управління в синергії з потужними експертами туристичної сфери. Докладені зусилля не минули даремно. І наша область на головній туристичній премії України представлена одразу в шести номінаціях. Наші претенденти пройшли відбір, а тепер черга за нами. Закликаю підтримати їх і долучатись до голосування, адже перемога Київщини залежить зараз саме від нашої активності», – закликав очільник області.

Зокрема, у номінації «Найкращий природний парк» представлений лавандовий парк “Порадів”, у номінації «Туристичний гід» – екскурсовод дендрологічного парку «Олександрія» Лариса Задорожна, у номінації «Найкращий туристичний оператор» – «Чорнобиль-тур»,

у номінації «Найкращий заміський комплекс» – князівство «Київська Русь», заміський комплекс «Два бобри» і заміський клуб “Grand Admiral resort and spa”,

у номінації «Місто мого серця» – міста Буча та Славутич, у номінації «Регіональний прорив року» – Управління туризму Київської ОДА. Зазначимо, що церемонія нагородження відбудеться 17 грудня.

Проголосувати можна тут: https://ukraineawards.com.ua/

92 запитів за 0,251