Визначте свою життєву стратегію

today 11.03.2021 query_builder 08:51 remove_red_eye 86 bookmarks Новини, Таємні знання

Певно, багатьом відомо, що всі знаки зодіаку представляють одну із чотирьох стихій: землю, вогонь, воду чи повітря. Як відомо, у союзах гармонійно поєднуються представники землі-води та вогню-повітря. Вода живить землю, а повітря роздмухує вогонь.

Та мало хто знає, що знаки зодіаку також групуються за життєвою стратегією, що закладається в людині при народженні та формує життєвий розвиток.

Таких груп три, кожна із них включає по одному представнику від чотирьох стихій. Кожна з груп пов'язана з трьома формами часу: минулим, теперішнім та майбутнім.

Кардинальні (люди волі). Овен, Рак, Терези, Козеріг. Активне начало ЯН, відчуття мети, програми. Ці чотири знаки, пов'язанні з горизонтальною та вертикальною осями космограми, що вимагає від їх представників руху в якомусь визначеному напрямку. Вони не терплять марного розвитку. Рух до цілі здійснюється по прямій лінії і у чітко визначеному напрямку. Таким людям уже з дитинства слід визначитися з напрямом свого розвитку. Втрата мети призводить до апатії, деградації. Ці знаки зодіаку орієнтовані на майбутнє, тому легко знаходять до нього найкоротший шлях.

Нерухомі або фіксовані (люди почуттів). Телець, Лев, Скорпіон, Водолій. Пасивне начало ІНЬ - очікування. Повільне накопичення сил до певної критичної маси, енергії, потім вибух, якісний переворот. Під час вибуху виділяється багато енергії, здатної на великі зрушення або руйнацію. Потім повільно остивають, і за інерцією продовжують ще багато чого робити. Це люди минулого, вони повинні відпрацювати минуле, їм є, що згадати. Минуле - для них стимул до розвитку.

Рухливі (люди розуму). Близнюки, Діви, Стрільці, Риби. Начало ДЕН. Стратегія підміняється тактикою. Ці люди вміють ловити момент, їх відрізняє гнучкість, мобільність, здатність входити в резонанс з іншими людьми. Характерна мінливість: багато варіантів вибору, багато трактувань. Ці люди вразливі, коли отримують установку на розвиток, на відміну від кардинальних вони не витримують одновекторного розвитку, їм потрібна різноманітність. Це люди теперішнього, тому з ними постійно відбуваються зміни, кожну мить вони унікальні.

92 запитів за 0,283