ВО «Батьківщина» позбавить депутатського мандата та виключить з партії депутата Ірпінської міськради Дениса Лавровського

today 19.11.2021 query_builder 11:34 remove_red_eye 409 bookmarks Новини

Партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» позбавить депутатського мандата та виключить із партії депутата Ірпінської міськради Дениса Лавровського. Про це повідомляє Київська обласна організація «Батьківщини», пише «Главком».

Ще 10 листопада лідер політсили Ю. Тимошенко провела всеукраїнську селекторну нараду, де наголосила на тому, що нині згуртована командна робота важлива, як ніколи, а її основа – це довіра. Саме тому, хто нехтує правилами партії та повагою до своїх колег – негайно буде усунутий з команди.

Саме на тій нараді Тимошенко озвучила першого кандидата «на виліт» – депутата Ірпінської міськради Д. Лавровського.

«Адже за голосування, які йдуть не лише врозріз із рішеннями фракції, а й спрямовані проти членів своєї команди, – має бути найжорсткіша відповідальність. Якщо депутати власні інтереси ставлять вище партійних, то їм точно не місце в «Батьківщині», – йдеться в повідомленні Київської обласної організації «Батьківщини».

За словами її керівника Констянтина Бондарєва, Лавровський зрадив своїх партійців, продався колишньому міському голові Ірпеня – Володимиру Карплюку.

Нагадаємо, Денис Лавровський був обраний депутатом Ірпінської міської ради за результатами місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Фото - Главком

92 запитів за 0,182