Водій маршрутки з Вишневого виграв 100 тисяч гривень

today 03.12.2021 query_builder 09:01 remove_red_eye 692 bookmarks Новини

Справжнім щасливчиком став водій звичайної маршрутки з міста Вишневе. Він виграв у миттєву лотерею «ТУДИ-СЮДИ», яку купив на касі заправки KLO. Звуть переможця Денис Романенко, йому 34 роки, інформують «ФАКТЫ».

Весь виграш везунчик отримав готівкою. Як повідомляють представники лотерейного оператора «М.С.Л.», зі свого виграшу переможець сплатив державні податки — 18% податку на доходи фізичних осіб і 1,5% військового збору, тож на руки він отримав 80 500 гривень.

До речі, купівля лотерей на заправках є дуже поширеним явищем за кордоном, особливо у США. В Україні продавати лотереї на заправках стали зовсім недавно. Невеликі виграші виплачуються одразу на касі АЗК, а для отримання великого виграшу потрібно звертатися на гарячу лінію лотерейного оператора.

За останні пів року це вже вдруге, коли на автозаправці виграли велику суму у миттєвій лотереї. Так, у червні 500 тисяч гривень пощастило виграти 20-річному кур’єру з Києва. Він придбав білет лотереї «Карти в руки» на столичній заправці KLO, що на проспекті Визволителів, 8а.

Як розповів Денис частина виграшу піде на оплату подорожі доньки до Іспанії, де вона візьме участь у чемпіонаті світу з танців.

Фото - «ФАКТЫ»

92 запитів за 0,256