Врятували трьох людей, які знехтували правилами перебування на воді (надзвичайні пригоди у Київському морі) (є відео)

today 23.06.2021 query_builder 08:10 remove_red_eye 1306 bookmarks Новини

Під час проведення пошукових робіт поблизу с. Лебедівка, де рятувальники-водолази Вишгородського району продовжували шукати тіла затонулих напередодні двох людей, до водолазів надійшов виклик про те, що біля с. Ровжі в Київському водосховищі відносить у море човен із людиною, інформує «Київ Оперативний».

Невідкладно рятувальники направились у зазначений район для проведення пошукових робіт, під час пошуку чоловіка на човні надходить ще одне повідомлення про те, що між селами Ровжі та Лебедівка жінку і дитину відносить у море на гумовому човні.

Їх вдалося врятувати, але побачена рятувальниками картина була просто жахлива - жінка знаходилися у човні напідпитку на відстані чотирьох кілометрів від берега, а дівчинки 10 років у човні не було. Жінка повідомила, що дитина вистрибнула з човна і поплила до берега самотужки. На щастя, дівчинку знайшли рятувальники за кілометр від човна.

Дитина розповіла, що вона злякалася, що човен потоне і вистрибнула, щоб самотужки поплисти до берега. Дитина знаходилася за 3 кілометри від берега, вона перебувала у воді близько 2 годин, дуже замерзла і вибилась із сил.

Дитину та жінку було доставлено на берег. Дитину передано батькам, із ними було проведено роз’яснювальну роботу. Хоча сенсу, мабуть, буде не дуже багато, адже ті були теж напідпитку.

Потім рятувальники знову направилася для пошуку чоловіка на човні, якого відносило у Київське море. Його було знайдено за 10 кілометрів від берега. Також у стані алкогольного сп’яніння без будь-яких засобів захисту. Чоловіка доставлено на берег і передано працівникам поліції.

Фото і відео зі сторінки у Фейсбуці «Київ Оперативний»

ВІДЕО ПОРЯТУНКУ

92 запитів за 0,214