Все, що ми зробимо – це назавжди: що не можна робити під час сонячного затемнення 4 грудня

today 04.12.2021 query_builder 09:14 remove_red_eye 696 bookmarks Новини, Таємні знання

Астролог Анжела Перл попередила, що 4 грудня 2021 року можуть повторитися події, що відбувалися 19 років тому.

Сонячне затемнення 4 грудня цього року стане останнім затемненням в знаку Стрільця. Відбувається воно за повного місяця і це дуже важливо. Бо в цей день одночасно завершується цикл, щось йде, від чогось ми позбавляємося, звільнюючи місце для нової енергії і нового початку.

Астролог із Австралії Анжела Перл розповіла на своєму Youtube-каналі, чого чекати від цього дня і чого остерігатися. Насамперед, з її слів, не слід боятися змін, з плином часу ви зрозумієте, що все відбулося на краще і порадієте, що вийшло саме так.

Астролог не радить ухвалювати важливі рішення, бо через затемнення ви не спроможні будете чітко бачити ситуацію й дізнатися все до дрібниць і деталей. У майбутньому можливо ви пожалкуєте про ухвалене рішення.

Перл радить протягом трьох днів уникати конфліктних ситуацій, не сваритися, не з’ясовувати стосунки, не розривати романтичні стосунки, не висловлюватися різко і безапеляційно.

«Почекайте, охолоньте, хай осяде зірковий пил. Можливо ви передумаєте», - говорить астролог.

Вона додала: все, що ми робимо під час затемнення - це назавжди, й повернути все назад буде неможливо.

Сонячне затемнення 4 грудня відбуватиметься поряд із зіркою Антарес – це зірка війни, дуже агресивна.

«Можливі такі події у світі, які може спровокувати це затемнення», - вважає астролог.

При цьому поряд із зіркою Антарес зараз стоїть математична точка - колесо фортуни. Перл пояснила, що колесо фортуни завжди пом’якшує ситуацію або повертає її в інший бік.

Вона закликала всіх бути обережними у день сонячного затемнення. Не слід перевищувати швидкість на дорозі, зайвий раз ризикувати. Перл радить уважно слідкувати за тим, що ви говорите, про що думаєте і що робите.

Точно таке ж затемнення було 19 років тому - 4 грудня 2002 року. Ще одне схоже - 4 червня 2012 року.

«Щоб не принесло вам це затемнення, щоб не сталося, важливо знати, що це відбувається для вашого зростання. Для того, щоб розширити вашу картину світу», - підсумувала Анжела Перл. Довідково: сьогоднішнє затемнення нажаль можна буде спостерігати лише з південної півкулі.

">

Фото з відкритих джерел, відео - NASA

87 запитів за 0,174