Встановлено національний рекорд

today 18.03.2020 query_builder 19:20 remove_red_eye 136 bookmarks Новини

На території Боярського лісництва 13 березня встановлено Національний рекорд України – за п’ять годин п’ятсот волонтерів висадили сто тисяч дерев. Загальна площа нових зелених насаджень становить 14,8 га. Мешканці Боярки, Малютянки, Забір’я, Княжич і Жорнівки нашого району, Дзвінкового Васильківського району та Новосілок Макарівського району невеликими групами до 50 осіб висаджували саджанці та сіянці сосни, дубу, клену, яблуні, груші на 17 локаціях.

Боярська лісо-дослідна станція забезпечила всіх учасників заходу якісним посадковим матеріалом, а також підготувала ділянки та необхідний інвентар. Лісничі провели інструктаж та взяли безпосередню участь у роботах на кожній ділянці.

А потім всі зібралися на галявині біля Йосипівського ставка. Тут на учасників акції чекав смачнючий обід та теплий прийом організаторів.

Боярський міський голова Олександр Зарубін привітав присутніх з успішним виконанням поставленого завдання – посадкою 100 000 дерев та встановленням рекорду.

Представниця Книги Рекордів України засвідчила встановлення Національного рекорду України, вручила дипломи, отримані підписантами Меморандуму про участь у всеукраїнській акції.

92 запитів за 0,265