Встановлено особу чоловіка, який загинув під час вибуху в Боярці

today 17.03.2021 query_builder 19:03 remove_red_eye 2112 bookmarks Новини

Як ми повідомляли, вчора у Боярці стався вибух. Поліцейські Київщини провели низку оперативно-розшукових заходів, слідчих дій, а також здійснили відповідні експертизи та з’ясували обставини події.

Очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов розповів, що правоохоронці столичної області ретельно опрацювали місце події та з’ясували, що внаслідок вибуху загинув чоловік. Поліцейські досить швидко встановили особу загиблого. Ним виявився 34-річний уродженець Криму, який протягом тривалого часу проживав у Києві, інформує Поліція Київської області.

Як з’ясували правоохоронці, у Боярці мешкала колишня подруга загиблого, якій він позичив гроші. Але між молодими людьми відбулася сварка, тому чоловік прагнув повернути борг. Жінка відмовилася віддавати гроші. Тоді чоловік не знайшов нічого кращого, як помститися. Він обладнав майстерню, придбав необхідні речовини та зробив саморобний вибуховий пристрій.

Кримчанин приїхав на таксі до місця призначення і через декілька хвилин після того, як він вийшов з автомобіля, пролунав вибух. До місця проживання жінки він не дійшов декілька метрів – пристрій вибухнув у його руках.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Слідство ще триває, правоохоронці продовжують встановлювати обставини події та проводити експертизи.

92 запитів за 0,250