Встигни відвідати «В’єтнам у Боярці»

today 01.11.2019 query_builder 10:50 remove_red_eye 470 bookmarks Вікенд, Новини

Таку незвичну назву має виставка фоторобіт відомого боярського блогера Олександра Підрчного, відкриття якої відбулося 21 жовтня в кав’ярні «SoLo».

Експозиція представляє понад 200 світлин, що зафіксували найяскравіші миті мандрівки В’єтнамом, яку боярчанин здійснив цього літа.

- Це дивовижна країна, яка має яскраву культуру, а головне сучасники навчилися презентувати її іноземцям та захоплювати нею мільйони людей в всьому світі, - не приховуючи емоцій розповідає Олександр. Захоплення викликає все: неймовірні краєвиди, екзотична кухня, багата морепродуктами та неочікуваними поєднаннями смаків, зрештою, кліматичні умови. Дощ за точним розкладом – це щось з розряду фантастики, особливо з огляду на мінливість прогнозів українських синоптиків.

В’єтнам стрімко розвивається, чого, на жаль, не скажеш про Україну. І я думаю, що вже років через п’ять він стане для нас недосяжним. Він має всі шанси стати туристичною Меккою на кшталт Гавайських островів…

Тож встигніть відвідати «В’єтнам у Боярці». На цих вихідних ви ще маєте таку унікальну можливість. Фотовиставка триватиме до 3 листопада.

92 запитів за 0,170