Встигніть зареєструватися на пробне ЗНО

today 04.01.2021 query_builder 15:58 remove_red_eye 155 bookmarks Новини

Завтра, 5 січня, розпочнеться реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яке триватиме до 19 січня включно. Тестування з усіх предметів відбудуться 10 квітня. Зареєструватися для участі у пробному ЗНО мешканцям Київщини можна буде на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, який обслуговує Київ, Київську, Черкаську та Чернігівську області.

Про це повідомила пресслужба Міністерства освіти і науки України.

Пробне ЗНО може пройти будь-хто охочий перевірити рівень своїх знань. Але нагадаємо, що реєстрація та участь у пробному тестуванні не означає автоматичної реєстрації на основну сесію ЗНО. Звісно ж, результати пробного ЗНО не будуть зараховувати як оцінки за державну підсумкову атестацію, не впливатимуть на конкурсний відбір до вишів.

Для проходження пробного ЗНО можна буде вибрати лише один із перерахованих предметів: українська мова; українська мова та література; історія України; математика; біологія; географія; фізика; хімія; англійська мова; іспанська мова; німецька мова; французька мова.

У міністерстві пояснили це обмеження епідеміологічними загрозами. При цьому у 2021 році кожен з тих, хто візьме участь у пробному ЗНО, зможе завантажити тестові зошити зі всіх цих предметів і пройти тестування вдома. Після цього відповіді слід ввести у форми на спеціальний сервіс, щоб побачити результати.

Український центр оцінювання якості освіти та громадська організація «Освіторія» підготують офіційні відеокоментарі до завдань пробного ЗНО-2021. У них експерти детально проаналізують кожне завдання і порадять, як отримати максимально високий бал на ЗНО.

Результати пробного ЗНО будуть опубліковані на сторінках учасників 16 квітня.

Вартість пробного ЗНО у цьому році коливатиметься від 195 до 255 грн.

До речі, є намір зробити платним ЗНО з деяких предметів.

92 запитів за 0,242