Вже діє всеукраїнський контакт-центр з протидії поширенню COVID-19

today 27.11.2020 query_builder 09:00 remove_red_eye 58 bookmarks Новини

Громадяни можуть цілодобово звертатися за номером 080-060-20-19.

Міністерство охорони здоров'я 2 листопада запустило в роботу єдиний контакт-центр з протидії поширенню коронавірусу.

Про це повідомили на сторінці міністерства в Facebook.

"Контакт-центр працюватиме цілодобово. Ми сподіваємося, що він допоможе громадянам оперативно отримувати важливу інформацію та правильно протидіяти поширенню коронавірусної хвороби”, - заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

У контакт-центрі зараз працюють 150 операторів. Якщо запит громадянина вимагає уточнень, вони реєструють звернення в системі, яка автоматично надсилатиме його на розгляд до центрального чи місцевого органу влади відповідно до компетенції. Після отримання необхідної інформації оператори зв’язуються із заявником, щоб її озвучити.

До речі, 20 жовтня Верховна Рада ухвалила постанову "Про заходи протидії поширенню коронавірусу та захисту всіх систем життєдіяльності країни від негативних наслідків пандемії та нових біологічних загроз".

Вона передбачає створення єдиної гарячої лінії, яка дає можливість людям з підозрою на COVID-19 чи вже встановленим діагнозом отримати всю необхідну інформацію. Також документ передбачає безкоштовні тести на ковід і можливість пройти тестування вдома.

92 запитів за 0,263