Вже другу добу поліція і рятувальники шукають зниклу дитину, буде залучено гелікоптер

today 15.04.2021 query_builder 09:49 remove_red_eye 1397 bookmarks Новини

Ми вже писали, що 14 квітні надійшло повідомлення про зникнення у селі Рагівка Богдана Уніченка 2019 року народження. Мати повідомила про зникнення дитини близько 21 години. До цього вона з 16 години шукала дитину самостійно.

Як повідомляє Нацполіція, пошуки проходили всю ніч і тривають донині. Задіяні всі служби поліції в Київській області, на місці працюють Нацгвардія, ДСНС. До пошуків задіяно 240 осіб.

До пошуків підключили аеророзвідку, зокрема гелікоптер ДСНС, правоохоронці проводять подвірний обхід. Вже перевірили закинуті будівлі та колодязі. Шукають дитину у найближчих селах. До заходів підключились волонтери.

«Якщо у вас є будь-яка інформація щодо можливого місця перебування дитини - повідомте про це на спецлінію поліції «102» або до Вишгородського районного управління поліції!

На жаль, батьки повідомили про зникнення дитини лише через 5 годин після зникнення Богдана, коли вже стемніло. Ніколи не зволікайте з повідомленням про зникнення ваших рідних!

Не втрачаю надію, що найближчим часом Богдана буде знайдений», - звертається до мешканців Київщини начальник обласної поліції Андрій Нєбитов.

Фото із сайту Нацполіції

92 запитів за 0,243