Вже з 22 травня у Києво-Святошинському районі, можливо, все ж таки почнуть ходити маршрутки

today 13.05.2020 query_builder 13:56 remove_red_eye 1608 bookmarks Новини

Міністерство інфраструктури розробило план відновлення як внутрішнього, так і міжнародного пасажирського сполучення в три етапи, який має ще затвердити Міністерство охорони здоров’я.

Як наголосив у коментарі «Фактам» міністр інфраструктури Владислав Криклій, затвердження плану залежатиме від ситуації з поширенням коронавірусу, тому конкретних дат ще немає, інформує glavcom.ua.

«На першому етапі плануємо відкриття як міжміських, так і внутрішньообласних перевезень з 22 травня, якщо цей план погодить МОЗ», – підкреслив міністр.

Міжнародне авіасполучення буде відновлено пізніше, бо це залежить від інших країн, проте навіть орієнтовної дати поки що немає.

«Адже є країни Європи, які до вересня взагалі не планують відкривати кордони для іноземних громадян. Тому планувати поїздки поки не варто, аби не втратити гроші за квитки», – повідомив В. Криклій.

Міністр вважає, що з другої половини червня-липня вже можна планувати внутрішні авіарейси, а зовнішні ще пізніше. А ось спеціальні рейси лишаються – вони виконуються, проте орієнтовані передусім на повернення українців додому.

І хоча Криклій конкретних дат не називав, у мережі вже опублікували план відновлення пасажирського сполучення після карантину в Україні:

Перший етап:

з 22 травня – запуск міських автоперевезень (крім маршрутних таксі) та приміських перевезень (у межах одного району);

з 29 травня – внутрішньообласних автоперевезень, частково – залізничного сполучення та внутрішнього авіасполучення.

Другий етап:

з 9 червня – запуск міжобласних і міжнародних автоперевезень, зокрема маршрутних таксі;

з 12 червня – приміських поїздів, які курсуватимуть у світлий час доби, а також всіх пасажирських поїздів.

Третій етап:

після завершення карантину – запуск поїздів міжнародного сполучення та сезонних поїздів, а також міжнародного авіасполучення в країни, які відкрили аеропорти.

До речі, сьогодні прессекретарка Мінінфраструктури України Оксана Герасимова заявила, що авіакомпанії, які анонсують польоти з України на травень-червень вводять людей в оману, адже про відновлення авіасполучення України з іншими країнами поки що не йдеться.

92 запитів за 0,237