Як написати лист Святому Миколаю: 7 корисних порад

today 08.12.2020 query_builder 10:16 remove_red_eye 913 bookmarks Вікенд, Новини

https://www.facebook.com/fhetman

https://www.instagram.com/forthetman

068 577 9797

Саме з Дня Святого Миколая розпочинаються новорічні свята, адже багато родин готуються до святкування Нового Року, встановлюють ялинку та прикрашають домівку. Чекають на цей день як дорослі, так і діти. Знайти омріяний подарунок під подушкою хочуть всі. Однак для того, щоб отримати «миколайчика», потрібно заздалегідь попросити чудотворця про бажаний подарунок. Щоб Святий знав, що саме покласти під подушку, слід написати йому листа.

Порада батькам! Листування зі Святим Миколаєм дарує дитині віру в дива, вносить елемент новорічної казковості. А ще вчить аналізувати свої вчинки, своє життя та свої бажання. До того ж, написання листа — це гарний привід для творчості, адже послання до Миколая можна прикрасити малюнками та аплікаціями.

Тож, як правильно написати листа Святому Миколаю, та як перетворити це на сімейну передноворічну традицію ми розповімо у цій статті.

Порада 1. Писати лист слід від руки, адже надрукований на комп’ютері, він втрачає всю таємничість та загадковість.

Порада 2. Почати листа варто з привітання. Наприклад, «Доброго дня, шановний Святий Миколаю», або «Мої вітання, добрий Святий Миколаю». Негоже буде одразу вимагати подарунки, чи не так?

Порада 3. Не слід забувати про ввічливість. Коли спілкуємося з рідними та друзями — ми цікавимося як у них йдуть справи, бажаємо здоров’я. У Чудотворця також слід запитати, як у нього справи, що цікавого, чи не стомився він перечитувати сотні листів. Можна привітати його з прийдешніми святами.

Порада 4. Якщо це ваш перший лист, то вам слід представитися та розповісти дещо про себе. А якщо ви вже листувалися — нагадайте Святому хто ви, адже дітей багато, а Миколай один.

Порада 5. Попросити про омріяне. Це має бути саме прохання, а не вимога. Святий Миколай приносить подарунки слухняним діткам, і якщо ви мрієте про особливий подарунок — попросіть про нього. Зазвичай у нас є багато побажань, але Святий не може виконувати прохання лише однієї дитини, тому варто вибрати щось одне.

Порада батькам! Дитина має розуміти, що коли вона щось просить, то має щось давати взамін. Святий Миколай винагороджує хороших дітей, тих, що допомагають своїм рідним, гарно поводяться та роблять добрі справи, тому слід пообіцяти Миколаю й надалі бути чемною та слухняною дитиною. Діти старшого віку можуть проаналізувати свої вчинки та перелічити як добрі з них, так і ті, яких соромляться.

Якщо ваше чадо дуже скромне, допоможіть йому згадати добрі та корисні справи (не забуває чистити зубки, прибирає іграшки, допомагає батькам, друзям, ділиться іграшками, гарно вчиться…). Почніть із позитивного. Якщо хочете акцентувати увагу на негативних моментах — м’яко нагадайте про це, щоб дитина задумалася, як можна виправити поведінку в майбутньому. Повірте, такий виховний момент спрацює на відмінно.

Порада 6. На завершення слід попрощатися з Миколаєм, подякувати йому та побажати веселих свят. Листа можна прикрасити малюнками та новорічною аплікацією.

Порада 7. Куди відправляти листи Святому Миколаю? Можна вказати одержувача — «Небесна канцелярія. Святому Миколаю» і залишити листа на підвіконні, щоб помічники Чудотворця забрали його.

В Україні є справжні резиденції святого Миколая Чудотворця, які допомагають виконати мрію малюків. Наприклад, цього року святий Миколай обрав своєю резиденцією Фортецю Гетьмана, що в селі Гатному, по вулиці Інститутська, 103.

І вже 19 грудня з 16.00 до 18.00 чекатиме на дітей, щоб поспілкуватися і розважити їх веселою програмою конкурсів, піснею та танцями, порадіти талантам дітей та подарувати їм подаруночки.

Більше детальніше можна дізнатися за телефоном 068 577 9797 та на сторінках у соціальних мережах готельно-ресторанного комплексу «Фортеця Гетьмана»:

Facebook @fhetman

Instagram @forthetman

call Телефон

(068) 577-97-97

place Адреса

с. Гатне, вул. Інститутська, 103

open_in_new Сайт

https://www.facebook.com/fhetman

Перейти на сайт

87 запитів за 0,164