Як повернути стрункість?

today 19.12.2021 query_builder 10:13 remove_red_eye 649 bookmarks Здоров'я, Новини

Стати струнким та мати гарне тіло мріють мільйони жителів Землі. На шляху до мрії у кожного свій шлях: від дієти до виснажливих щоденних тренувань. Проте лікар-дієтолог Роман Куликов запевняє, що все це може виявитися неефективним, якщо попередньо не налагодити роботу органів шлунково-кишкового тракту. Якщо ж тут повний порядок, то, швидше за все, і худнути не доведеться, бо фігура буде красива, без зайвих кілограмів і жиру, інформує «Країна здоров`я».

«Настав час зрозуміти, що в гонитві за красивим і здоровим тілом потрібно не скорочувати обсяги їжі, а почати їсти з розумом», - наголошує Куликов.

Варто, насамперед, прискорити метаболізм. А це завдання не з найпростіших. Однак якщо налагодити правильне харчування та прибрати з раціону всього три продукти, результат не змусить себе довго чекати.

Тож, якщо ви хочете прискорити метаболізм, то саме час назавжди забути про цукор, бобові та рафіновані олії.

Для більшості людей відмовитися від цукру буде вкрай важко. Але можна почати не з радикальних заходів, а зменшення дози продукту, який ми кладемо до чаю, кави та інших страв. Поступово організм звикне до нової реальності і потреба купувати щомісяця кілька кілограмів цукру відпаде.

У різних видах квасолі та злаків міститься багато вуглеводів та лектинів, які уповільнюють метаболізм та підвищують рівень інсуліну.

Щодо рафінованої олії (кукурудзяна, соєва та соняшникова), то тут справа в тому, що під час їх очищення змінюється хімічний склад продукту і порушується природна структура олії. Високий рівень переробки цих олій уповільнює процеси генерації енергії. Підвищений вміст жирів омега-6 посилює так званий метаболічний синдром, який перешкоджає прискоренню метаболізму. А ось оливкову олію першого віджиму можна додавати до раціону.

Фото з відкритих джерел

87 запитів за 0,196