Як святкуватимемо Великдень в умовах пандемії?

today 25.04.2021 query_builder 15:02 remove_red_eye 462 bookmarks Новини

Перший заступник голови Київської ОДА Дмитро Назаренко закликав представників різних церков і релігійних організацій об’єднати зусилля в боротьбі з COVID-19 у період Великодніх свят.

«Зараз ми наближаємось до важливого релігійного свята – Великодня. Маємо докласти спільних зусиль, щоб запобігти новим спалахам хвороби на території регіону. Це дуже важливо, адже наша область досі залишається в «червоній» зоні епідемічної небезпеки», – наголосив Дмитро Назаренко, інформує прессужба КОДА.

Присутні на зустрічі представники церков і релігійних організацій висловили свої точки зору з приводу роботи під час карантину. Вони зазначили, що вже другий рік поспіль спілкуються із прихожанами в умовах пандемії. У зв’язку з цим змінюють підходи. Наприклад, щоб мінімізувати ризики інфікування, організовують богослужіння на вулиці.

«Щиро вдячний всім за розуміння. За результатами зустрічі ми сформуємо перелік детальних рекомендацій, який надішлемо всім церквам і релігійним організаціям нашої області. Переконаний, що це допоможе нам зробити Великодні свята для жителів Київщини безпечними», – підсумував Д. Назаренко.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,228