Як вберегтися від негативного впливу місячного затемнення?

today 17.11.2021 query_builder 08:35 remove_red_eye 445 bookmarks Новини, Таємні знання

У п’ятницю, 19 листопада, відбудеться найтриваліше за останні 600 років часткове місячне затемнення. Воно розпочнеться об 11:02 за київським часом і триватиме 3 години 28 хвилин. Явище може спричинити не мало напружених ситуацій, інформує BIG KYIV.

Повний місяць пройде в знаку Тільця. В енергетичному плані це затемнення буде найпотужнішим цього року, яке до того ж відкриє коридор затемнень.

Енергія передбачає високу емоційну напругу, переживання та стрес. Для того, щоб знизити рівень стресу і напруги, слід в цей день позбутися непотрібних і непрацюючих схем, чи то бізнес, чи то відносини. Ізолюйте себе від токсичних людей та негативних думок.

Астрологи вважають, що затемнення можуть серйозно впливати на розвиток подій на нашій планеті та долю кожного з людей.

Зокрема, неправильно прийняте в період місячного чи сонячного затемнення рішення або невірна реакція на подію можуть покласти початок кармічним змінам у житті.

Також астрологи стверджують, що протягом одного-двох тижнів до і після затемнення зростає ймовірність природних катастроф і катаклізмів, політичної та економічної нестабільності та інших явищ, які відбиваються на житті суспільства.

Під час місячного затемнення не можна ухвалювати рішення щодо важливих робочих питань, пов’язаних із зарплатою, підвищенням чи звільненням; робити операції; проводити будь-які процедури; проходити консультації у лікарів; вирішувати фінансові проблеми – брати кредити; отримувати чи дарувати дорогі подарунки; з’ясовувати відносини; подорожувати чи їхати у відрядження; міняти імідж, робити маніпуляції зі своєю зовнішністю; робити серйозні навантаження.

А ось що варто робити: позбавлятися шкідливих звичок; проводити практики очищення тіла, простору, будинку; завершувати розпочаті справи; позбавлятися всього непотрібного; підбивати підсумки та аналізувати події минулого.

Тож в цей складний астрологічний період слід бути дуже обережними, спокійними та не піддаватися негативним емоціям.

А ще по 30 листопада кияни та мешканці області можуть бачити зорепад. Пік активності припадає на 17-18 листопада. Зорепад відрізняється від інших яскравими та частими спалахами на небі.

Фото - BIG KYIV

92 запитів за 0,178