Як знайти ідеального партнера?

today 06.05.2019 query_builder 11:20 remove_red_eye 401 bookmarks Новини, Таємні знання

Молодь часто задається питанням - яка різниця у віці є найбільш оптимальною для шлюбу... Виявляється дослідники вивели просту формулу, яка допоможе будь-кому обчислити, з ким ваші відносини будуть розвиватися нормально, а яка різниця буде викликати, м’яко кажучи, несхвалення. Тож, розділіть свій вік навпіл і додайте до нього 7 - ви отримаєте соціально прийнятний мінімальний вік людини, з якою можете побудувати відносини. Наприклад, якщо вам 26 років, то ви можете зустрічатися з 20-річним партнером (13 + 7), але не 19. Є і верхня межа допустимого віку. Для цього треба взяти свій вік, відняти 7 і помножити на 2. Якщо вам, для прикладу, 26 років, то верхня межа віку складе 38 (19 Х 2). Використовуючи цю простеньку формулу, ви завжди зможете визначити для себе допустиму різницю у віці, яка, звісно ж, змінюється з роками, пише 1085.соm.ua.

Але прихильникам стосунків з великою різницею у віці слід пам’ятати, що такі відносини прекрасні лише спочатку. Потім починаються сірі будні й треба докласти значно більше зусиль обом партнерам, щоб ідилія продовжувалася й надалі.

Ті, хто будує відносини з молодшим паpтнеpом, більш задоволені на початку відносин, ніж пара одноліток. По суті це означає, що в парі з великою різницею у віці пануватиме ідилія, принаймні, на початку відносин. А ось те, як довго буде тривати щастя, вже залежить від інших факторів.

Дослідники доводять, що чоловіки більш задоволені, коли їх обраниця молодша.

А ось більшість жінок вважають за краще виходити заміж за чоловіків старше себе. Хоча дослідження показало, що задоволеність у шлюбі вище, якщо жінка заміжня за молодшим чоловіком. Тут причиною може бути фізична привабливість, спільні цілі та цінності.

Однак задоволеність стосунками знижується приблизно через 6-10 років. А це може призвести до розлучення. Найбільша ймовірність розірвання шлюбу (95%) у пар, в яких різниця у віці 20 і більше років, якщо різниця становить 10 років – 39%, 5 років – 18%. Найбільш міцні сім’ї, коли різниця складає близько одного року – лише 3 відсотки.

Тому різниця в один рік є ідеальною, і, на жаль, чим більше ця різниця, тим більше труднощів виникне у стосунках.

Тож, можливо не варто шукати багатенького татуся чи бізнес-вумен бальзаківського віку, а пошукати супутника серед однолітків.

92 запитів за 0,252