Яке фото домашньої тварини найсмішніше? (конкурс, безліч фото)

today 09.12.2021 query_builder 09:14 remove_red_eye 508 bookmarks Краса, Новини

Переможцем конкурсу Comedy Pet Photo Awards-2021 стала фотограф Зої Росс. Її знімок Whizz pop, на якому зображено щеня породи лабрадора з мильною бульбашкою, став найкращим серед інших.

Про це повідомляється на офіційному сайті конкурсу. Про те, які роботи були представлені ще, читайте далі в матеріалі OBOZREVATEL.

Зої Росс зробила свій знімок у Пенкріджі (Велика Британія). Становище, в якому знаходиться собака, виглядає досить кумедно.

"Ми навіть не думали про перемогу, але вирішили взяти участь у конкурсі, бо нам сподобалася ідея допомогти благодійній організації, просто надіславши забавну фотографію. Пеппер — найщасливіше щеня, якого ми колись зустрічали, і якого ми любимо до безумства", - розповіла переможниця.

Тепер жінка отримає пам'ятний сертифікат, що підтверджує звання найкращого фотографа домашніх тварин, а також унікальний трофей, корм для цуценя та грошовий приз у розмірі двох тисяч фунтів стерлінгів (понад 72 тисячі гривень).

Крім того, члени журі конкурсу зазначили й інші роботи. Вони визначили ще переможців у семи категоріях.

Конкурс був створений Полом Джойнсоном-Хіксом та Томом Салламом. Мета – зазначити позитивну роль, яку домашні улюбленці можуть відігравати у нашому житті. Також він несе благодійну місію, оскільки спрямований на надання допомоги бездомним домашнім тваринам у Великій Британії.

Фото із офіційного сайту конкурсу

92 запитів за 0,190