Яке продовольство найбільше подорожчало у світі

today 07.08.2020 query_builder 17:40 remove_red_eye 137 bookmarks Новини

Згідно з даними спеціалізованої доповіді ФАО, ціни на продовольство в світі продовжують зростати другий місяць поспіль. Найбільше подорожчали рослинні олії та молочна продукція, повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на agrotimes.ua.

Зокрема, середнє значення Індексу продовольчих цін ФАО минулого місяця становило 94,2 пункту, що на 1,2% більше, ніж у червні, і майже на 1% вище, ніж у липні торік.

Для прикладу, ціни на цукор зросли на 1,4%. Обнадійливі дані щодо зростання обсягів виробництва цукру в Бразилії дозволили лише частково нівелювати наслідки зростання цін на енергоносії. А ще очікується падіння виробництва цукру в Таїланді, що постраждав від затяжної посухи.

А ось Індекс цін ФАО на зернові майже не змінився, в порівнянні з червневим показником: з одного боку, масштабні закупівлі, вироблені Китаєм в Сполучених Штатах Америки, спровокували різке зростання цін на кукурудзу і сорго, з іншого - хороші прогнози на врожай рису в цьому році призвели до падіння цін на рис. Ціни на пшеницю змінилися незначно на тлі уповільнення торгівельної активності.

До речі, у липні 2020 року охоплення і методика розрахунку Індексу цін на продовольство були розширені і переглянуті.

92 запитів за 0,275