Які громади у столичній області нині найбагатші на землі державної власності

today 03.02.2021 query_builder 11:31 remove_red_eye 352 bookmarks Новини

Як повідомляє сайт Київської облдержадміністрації, на Київщині триває передача земель державної власності сільськогосподарського призначення у комунальну власність територіальних громад. Станом на кінець січня 2021 року до територіальних громад Київської області передали 25,8 тис. га. Про це свідчать дані Головного управління Держгеокадастру у Київській області.

Найбільші площі земель держаної власності передали до Яготинської міської територіальної громади (6 325,46 га), Згурівської селищної ТГ(3 247,16 га), Поліської селищної ТГ (2 876,39 га), Кагарлицької міської ТГ (1 861,31 га), Іванківської селищної ТГ (1 227,24 га).

«Передача державних земель сільськогосподарського призначення відбувається за ініціативи Президента України. Також це важливий крок у процесі реалізації одразу двох найважливіших реформ нашої держави – децентралізації та земельної реформи. Завдяки цьому місцеві громади отримають додаткові можливості для поповнення бюджетів, – зазначив голова Київської облдержадміністрації. - Київщина – це аграрний регіон з великою кількістю земель сільського призначення. За умови проведення відповідної оцінки вартості земель доходи громад можуть суттєво зрости. Тому перехід земель у власність громад є стимулом для розвитку інфраструктури сіл, а відтак і покращення добробуту регіону й держави в цілому», – підкреслив очільник області Василь Володін.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,227