Які приватні будинки під Києвом користуються великим попитом?

today 17.10.2021 query_builder 14:24 remove_red_eye 203 bookmarks Новини

У сучасних реаліях українці прагнуть купити не тільки зручно розташоване і комфортне житло, але ще і енергоефективне. На ринку нерухомості подібних пропозицій досить. Найбільшим попитом користуються таунхауси і котеджі в передмісті Києва: на території колишнього Києво-Святошинського, Бориспільського, Обухівського та колишнього Васильківського районів, інформує biz.today.ua.

До речі, за даними глави департаменту стратегічного консалтингу UTG Костянтина Олійника, за останні чотири роки спостерігається тенденція до скорочення кількості виставлених на продаж будинків, але при цьому збільшилася середня площа в структурі пропозиції. Це говорить про те, що українці віддають перевагу просторим і комфортним домівкам. Приватні житлові будинки з нераціональним плануванням і застарілим ремонтом втратили свою актуальність. Найбільш високим попитом користуються енергоефективні будинки, які розташовані в зоні досяжності від розвиненої інфраструктури.

Вартість такого житла постійно зростає, починаючи з 2018 року. У поточному році середня вартість приватних будинків у передмісті Києва становить 804 долара (22 754 гривень) за один квадратний метр. З початку 2021 року ціни збільшилися майже на 5%.

Фото - biz.today.ua

92 запитів за 0,245