Які структури залишаться у складі реформованих місцевих державних адміністрацій?

today 03.01.2021 query_builder 10:49 remove_red_eye 177 bookmarks Новини

Обласні та районні державні адміністрації можуть формувати свої підрозділи за новою структурою. Відповідне рішення ухвалено під час засідання Кабміну за ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України. Ухвалена постанова необхідна для реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Про це повідомляє Урядовий портал.

Затвердженою Постановою уряду «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2012 № 606» змінені Рекомендаційні переліки структурних підрозділів місцевих держадміністрацій.

Склад місцевої державної адміністрації формують її апарат та структурні підрозділи, які згруповано за двома напрямками: здійснення виконавчої влади і забезпечення взаємодії та здійснення окремих повноважень органів місцевого самоврядування. Також в МДА мають працювати Служба у справах дітей та архівний підрозділ.

Слід звернути увагу на важливу новацію - до переліку включений підрозділ з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, як продовження руху в напрямку цифрового суспільства.

До речі, на минулому тижні Кабмін затвердив документи, завдяки яким в Україні розпочався процес реорганізації та утворення РДА. Зокрема, ухвалено Порядок, за яким відбуватиметься цей процес, у тому числі передача майна та обов’язків райдержадміністрацій, що припинили роботу у ході децентралізації.

А ще уряд затвердив постанову, розроблену Міністерством фінансів, щодо граничної чисельності працівників обласних та районних держадміністрацій.

Ілюстрація із мережі Інтернет

92 запитів за 0,238