Яку субвенцію отримав район?

today 25.10.2019 query_builder 09:15 remove_red_eye 153 bookmarks Новини

Київська ОДА здійснила розподіл між районами державної субвенції на придбання житла дітям-сиротам і учасникам АТО, які мають інвалідність.

Ще 15 жовтня голова КОДА Михайло Бно-Айриян підписав відповідні розпорядження №590 і №591, повідомляє “КиевVласть”.

Першим документом розподілили субвенцію на проєктування, спорудження і ремонт закладів для розвитку сімейних та інших форм виховання, забезпечення житлом дітей-сиріт і позбавлених батьківської опіки.

Кошти виділені 19 районам, найбільше - Києво-Святошинському – 2,2 млн грн. Дещо менше отримали Васильківський район – 1,8 млн, Вишгородський – 1,4 млн та Богуславський – 1,1 млн грн.

Розпорядженням №591 розподілили кошти на виплату грошової компенсації для поліпшення житлових умов родинам ветеранів війни, особам з інвалідністю I–II групи, яка наступила внаслідок поранення, контузії або захворювання, отриманих під час безпосередньої участі в антитерористичній операції.

На цей рік кошти виділили 12 районам. Найбільше фінансування мають Богуславський район – 4,9 млн грн, Вишгородський – 2,22 млн, Васильківський – 2,2 млн, Києво-Святошинський – 2,1 млн грн.

Заступник голови Києво-Святошинської райради Олександр Однороманенко зазначив, що гроші поки що не надійшли, хоча черги на отримання житла є. Вони формуються населеними пунктами району. Райрада і адміністрація лише розподіляють кошти, виходячи з потреби на місцях. Раніше вже виділялися кошти на житло для учасників АТО.

92 запитів за 0,264