З Боярки до Києва в потягу підвищеного комфорту

today 24.12.2020 query_builder 09:47 remove_red_eye 172 bookmarks Новини

Підписано Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво між Регіональною філією “Південно-Західна Залізниця”, головою Києво-Святошинської РДА, головами Боярської та Вишневої міських територіальних громад.

Голова РДА Микола Ляшенко, виконавчий директор Регіональної Філії “Південно-Західна залізниця” Артем Миронович, голови Боярської та Вишневої міських територіальних громад Олександр Зарубін та Ілля Діков обговорили ефективну організацію системи залізничних перевезень між Бояркою (станція Тарасівка), Вишневим та Києвом.

Концепція організації сполучення передбачає організацію 8-ми пар поїздів човникового руху (4 в ранкові години пік і 4 у вечірні). Перевезення здійснюватимуться із залученням однієї одиниці рухомого складу.

Учасники заходу також прослідували електропоїздом за маршрутом Боярка - Київ-Пасажирський.

Що важливо, електропоїзд підвищеного комфорту, у вагонах зручно, чисто, тепло.

«Передусім ми переслідуємо основні цілі:

- створити зручні умови перевезення для мешканців Вишневого, Боярки, Тарасівки, які щодня їздять до Києва на роботу (маятникова міграція);

- перевести пасажиропотік з автодоріг на залізницю, тим самим зменшити навантаження на дорожні мережі;

- ефективно організувати залізничні приміські перевезення (один склад в човниковому русі за добу перевозить в 3-4 рази більше пасажирів, ніж у звичайному режимі)», -зазначив у своєму дописі на своїй сторінці у Фейсбук голова РДА М. Ляшенко.

Перевезення почнуть здійснювати одразу після виходу з карантину (після 24 січня 2021 року), коли відновляться пасажиропотоки в приміському русі.

Тепер у години пік громадяни добиратимуться до Києва з Боярки за 21 хвилину, а з Вишневого за 10 хвилин.

87 запитів за 0,166